Ogólna

Problemy w sypialni – leki na potencję na receptę

Romantyczna kolacja przy świecach, relaks, miło spędzony czas z partnerką zazwyczaj powinien skończyć się seksem. Niestety niekiedy zupełnie niespodziewanie mężczyzna doświadcza bardzo przykrej dolegliwości, jaką jest brak erekcji. Takie zaburzenia wbrew pozorom nie należą do rzadkości, co więcej dotycząc również panów w młodych wieku, nie tylko osób po 40-stym czy 50-tym roku życia. Jak temu zaradzić? Dlaczego niekiedy występują takie problemy w sypialni? Czy leki na potencję to dobre rozwiązanie?

Przyczyny zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji to zjawisko, które jest coraz powszechniejsze. Według statystyk, co trzeci mężczyzna ma do czynienia z podobnymi epizodami i to na różnych etapach życia. Jeżeli taki stan rzeczy ma miejsce, co jakiś czas, ale nie jest to regularna dysfunkcja wówczas nie ma sensu przesadnie się zamartwiać. Dlaczego? Ponieważ w tym wypadku przeważnie jest to spowodowane takimi czynnikami jak stres, przemęczenie, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu czy niezdrową dietą. Po zmianie nawyków życiowych i zmianie trybu życia na zdrowszy, zazwyczaj wszystko wraca do normy, wówczas możemy cieszyć się udanego życia seksualnego. Poważne problemy z erekcją dotyczą zazwyczaj dojrzałego wieku. Według badań 4% mężczyzn w wieku powyżej 50 lat i połowa powyżej 75 lat cierpi na zaburzenia erekcji lub impotencję. Jednak okazuje się również, że także młodzi mężczyźni po 25 roku życia borykają się z tego typu problemami w łóżku. Całe szczęście obecnie jest wiele specyfików, dostępne są leki na potencję na receptę, dzięki którym można pokonać problemy z brakiem erekcji.

Jak działają leki na potencję?

Na po pytanie nie ma jednoznaczniej odpowiedzi, ponieważ każdy środek na potencję może działać nieco inaczej. Niektóre tabletki na erekcję mają za zadanie uwrażliwić na bodźce, zwiększyć libido, inne są powinny być przyjmowane bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym, aby nastąpiła erekcja. Wiadome jest to, że leki na potencję na receptę są skuteczniejsze, ponieważ mają wyższe stężenia składników. Takie leki na erekcję są przepisywane wyłącznie przez lekarzy, z tego względu, że są solidniejsze i mogą powodować skutki uboczne. Na takie środki na potencję na receptę powinny uważać przede wszystkim osoby chorujące na choroby serca, krążenia. Niestety nie wszystkie leki na erekcję bez recepty również będą bezpieczne, dlatego jak nie jesteśmy pewni ich działania, lepiej skonsultować się z lekarzem.

Obecnie w sieci oraz w aptekach jest bardzo duży wybór tabletek na potencję, przy czym nie wszystkie okażą się skuteczne, ale co gorsza bezpieczne. Warto zatem decydować się na zakup produktów na erekcję od renomowanych producentów, co do których mamy pełne zaufanie. Najlepiej wcześniej przejrzeć opinie i recenzje danych preparatów w Internecie, to zdecydowanie jedno z najlepszych źródeł informacji.