Ogólna

Poly.com – firma, której można zaufać

Kolejna firma, której można zaufać? Zapewne taki slogan dawno Ci się znudził. Ale to prawda – niektórym firmom warto, a nawet trzeba zaufać, jeżeli chce się mieć sprzęt najwyższej jakości, który sprawi, że działania prowadzone w firmie będą znacznie przyjemnie, łatwiejsze i efektywniejsze. Sprawdźmy zatem, dlaczego zatem tej firmie można zaufać.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Połącznie wysokiej jakości i dobrej ceny jest możliwe. Oczywiście nie chodzi o to, aby cena była podejrzanie niska, bo sprzęt wysokiej klasy nigdy nie będzie porównywalny cenowo z produktami z najniższej półki, ale by była konkurencyjna i porównywalna do innych produktów podobnej klasy. Firma Polycom oferuje produkty w doskonałej jakości, których cena również jest do zaakceptowania zarówno przez te większe, jak i przez te mniejsze firmy.

Gdzie można zakupić produkty najlepszych marek?

Niektórzy uważają, że najlepiej kupować tego typu produkty bezpośrednio od producenta. Jednak, jest wiele dobrym sklepów, takich jak np. Wizualizer, w których można kupić wysokiej klasy produkty od najbardziej znanych producentów. Wybór takiego  sklepu to dobre rozwiązanie z kilku powodów. Po pierwsze i najważniejsze, można porównać w nim produkty tej samej klasy od znanych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że wybiera się najlepszy produkt. Po drugie, w takich sklepach często można natrafić na bardzo korzystne oferty. Po trzecie, pracują tam specjaliści, którzy naprawdę mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu mogą pomóc w wyborze.

Co oferuje Poly.com?

To, że takie firmy jak Polycom oferują wysoką jakość to już wiadomo, ale jakie produkty są godne polecenia i cieszą się największym zainteresowaniem? Do najpopularniejszych produktów tej firmy zalicza się oczywiście systemy do wideokonferencji, ale również kamery videokonferencyjne oraz telefony konferencyjne.  Zwłaszcza te ostatnie są bardzo chwalone przez użytkowników. Ciekawym wyborem wśród nich jest telefon konferencyjny RealPresence Trio 8800 z modułem do przesyłania treści oraz z kamerą do prowadzenia wideokonferencji. Innym ciekawym modelem jest SoundStation IP 500 – model zaawansowany, najlepiej sprawdzający się w małych firmach oraz w salach konferencyjnych. Wszystkie sprzęty tej firmy przyciągają również nieprzeciętnym designem.  W niektórych firmach świetnie sprawdzają się telefony VoiceStation 300 – niewielkich rozmiarów. Produkt ten bardzo dobrze działa z komputerami stacjonarnymi. Najlepiej wybrać go do biura, w którym pracuje ok. 3-4 pracowników.

Polycom to nowe technologie, które mają początek w niebanalnych umysłach i niebanalnym odejściu do rozwiązywania problemów. Pracownicy firmy starają się, aby wszystkie prezentowane przez nich rozwiązania przynosiły przedsiębiorstwom optymalne korzyści na różnych płaszczyznach. Urządzenia tej firmy ułatwiają komunikacje dźwiękową i wizualną, poprawiają jakość pracy samodzielnej oraz grupowej pomiędzy biurami ,jednostkami, oddziałami oraz firma, a klientem.