Ogólna

Luksus w Twoim domu

Chcesz aby Twój dom bądź mieszkanie wyglądały niczym pałacowe wnętrza? Uwielbiasz ponadczasowy design oraz unikalne i niebanalne wzory? Uzupełnił swój dom płytkami lub panelami lvt. Jeśli jednak nie wiesz co to jest już spieszymy z wytłumaczeniem. Luxury Vinyl Tiles, czyli najprościej tłumacząc, luksusowe płytki winylowe. W skrócie są to sztywne płytki, w różnych rozmiarach i kształtach. Gdy udają drewno, mają kształt i rozmiar desek, paneli. Kiedy udają gres, czyli kamień, często są kwadratowe lub prostokątne. Swoją strukturą przypominają wykładziny PCW heterogeniczne (warstwowe), jednak z istotnymi różnicami. Jest to stosunkowo nowy materiał, dostępny na polskim rynku, który nierzadko, na pierwszy rzut oka, łatwo pomylić z naturalnym materiałem. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu warstwy fotograficznej, która odzwierciedla naturalne kolory i strukturę drewna lub kamienia.

Oszczędzaj swój czas i pieniądze – kupuj tylko najwyżej jakości materiały

Nikt z nas nie lubi tracić ciężko zarobionych pieniędzy, na rzeczy, które po pewnym czasie się zniszczą. Na pewno dobrą inwestycją w takim przypadku okażą się podłogi wyłożone LVTem. Materiał ten stosowany jest w miejscach, w których spełnione muszą być najwyższe wymogi techniczne w połączeniu z designerskim i naturalnym wyglądem. Mowa tu między innymi o obiektach handlowych takich jak: butiki, galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe, ale również biurowce, restauracje, placówki edukacyjne, salony urody czy hotele. Ze względu na swoje właściwości techniczne, podłogi tego typu mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie naturalne produkty mogą ulec szybkiemu zniszczeniu na przykład przez wilgoć lub ekstremalne natężenie ruchu (łazienki, kuchnie, recepcje, korytarze).

Staromodne podłogi o plastikowym wyglądzie odchodzą w zapomnienie

Winyl od dawna przestał być synonim podłóg, które mogliśmy widywać u naszych babć. Najnowsze innowacje w zakresie podłóg przekształciły winyl w solidną i praktyczną alternatywę dla laminatu, a nawet podłóg drewnianych. Wybór setek dostępnych stylów, kolorów i odmian oznacza, że można znaleźć podłogę LVT-ową dopasowaną do każdego gustu i projektu. Cienka konstrukcja sprawia, że jest to idealny wybór przy renowacji, a łatwość instalacji dzięki opcjom montażu na klej i zatrzask staje się banałem. Zaletą tych podłóg jest również jest to, że są one odporne, miękkie, ciepłe i posiadają właściwości akustyczne, dzięki czemu chodzenie po nich będzie sprawiać prawdziwą przyjemność.