Ogólna

KeyShot- cena mistrza, bez niego się nie obejdziesz!

Pracując w branży marketingu, handlu- bez tego programu ani rusz. On będzie silnikiem napędowym w Twojej firmie, z nim i Ty sam rozwiniesz się znacząco. Jak działa wizualizacja krok po kroku? Pełna integracja programu ZW3D pozwala na przeniesienie modelu do środowiska programu KeyShot poprzez jedno kliknięcie. Model 3D zaprojektowany przy użyciu ZW3D można w każdej chwili otworzyć także w programie KeyShot. Po nadaniu właściwości ścian użytkownik może wybrać odpowiedni materiał i teksturę z bogatej gamy zawartej w oprogramowaniu. Materiały dostępne w zasobach programu KeyShot możemy w różny sposób edytować: przykładowo nadawać refleksy, zmieniać wypukłości czy też regulować stopień połysku. Tak właśnie zaprojektujesz nawet okładkę książki- nadasz jej realistycznych tonów i odcieni. Jeśli projektujesz ulotkę- niech ta książka leży np. na polanie pełnej zieleni, lub na klimatycznym stoliku w stylu rokoko, Twoja przyszłość to KeyShot, cena produktu zależy od Twojej własnej inwencji i pracy. KeyShot ma pomagać, KeyShot ma rozwijać.

KeyShot- cena nie gra roli.

Otóż, keyshot cena nie gra roli, gdy dostępny program graficzny posiada każdą wymarzoną przez Ciebie opcję. Zarobisz duże pieniądze, jeśli zaczniesz pracę tak jak trzeba- z KeyShot. Cena nie zawsze gra pierwszoplanową rolę. Wybór odpowiedniego oświetlenia sprawia, że nasz projekt wygląda mniej lub bardziej realistycznie. W zależności od potrzeb dostosowanie światła sztucznego lub dziennego jest również wyjątkowo proste. Tworzysz nawet w pomieszczeniach, tworzysz te pomieszczenia i tworzysz właściwie wszystko od A do Z, jeśli tylko chcesz. Użytkowanie KeyShot jest mało skomplikowane, sam się przekonasz.

Szybkość, zwinność, dokładność, innowacyjność- KeyShot.

Tak wiele odróżnia go od konkurencyjnych programów. Jeśli cenisz swój czas- KeyShot stawia na szybkość. Wszystko to, co tworzysz w programie dzieje się w czasie rzeczywistym. Wszystkie zmiany masz natychmiast, więc nie czekasz na efekty swojej pracy- robisz i masz! Bo wszystko co najlepsze wyróżnia KeyShot. Cena wlicza również dostęp do biblioteki materiałów. Przed rozpoczęciem pracy możesz wybrać pomiędzy ponad 700 opcji danego gatunku, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Również według potrzeb naszego klienta. Następne kroki są niewiele trudniejsze, ale jeśli martwisz się, że program ograniczy Twoją wizję to z pewnością nie musisz. Nic nie jest Ci narzucane, możesz wykorzystać i swoje najlepsze umiejętności, a KeyShot tylko Ci pomoże w zrealizowaniu celów.

Kontroluj, sprawdzaj, ciesz się pracą.

Kontroluj pracę pod kątem dystansu, kąta, obrotu, perspektywy, a nawet głębi. Przerób w krótkim czasie zdjęcie 2D w trójwymiarowy obiekt i sprawdzaj go z każdej strony. KeyShot nie potrzebuje do poprawnego działania żadnych dedykowanych kart graficznych – jego szybkość zależy w zupełności od procesora. Ciesz się realnością produktów oraz oświetleniem z każdej możliwej strony. To właśnie jest KeyShot- prostota, szyk, ale i umiejętności. KeyShot- cena najlepszej marki jeśli chodzi o programy graficzne. Keyshot- cena Twojego rozwoju. Miej styl, unieś się z KeyShot.