Ogólna

Jabra speak 710 – konferencyjny zestaw głośnomówiący

Prowadzisz firmę, w której często odbywają się różnego rodzaju konferencje? Chcesz zapewnić swoim słuchaczom lub uczestnikom konferencji naprawdę wysoką jakość dźwięku i dobrą słyszalność? W takim wypadku potrzebujesz dobrej jakości zestawu głośnomówiącego, dostosowanego do używania w czasie konferencji. Jednym z takich sprawdzonych urządzeń jest zestaw Jabra speak 710. Jest on przeznaczony właśnie do prowadzenia konferencji. To elastyczny sprzęt, który można wykorzystać zarówno do małych, jak i większych spotkań. Najlepiej sprawdzi się w grupie do 6 osób. Wtedy dźwięk będzie jasny i słyszalny dla wszystkich uczestników konferencji.

Jak wygląda podłączenie i obsługa tego sprzętu w praktyce? Nie jest to niczym trudnym. Nie trzeba mieć żadnej specjalistycznej wiedzy, aby sobie z tym poradzić. Wystarczy tylko USB lub Bluetooth. Jeśli już to mamy, w dosłownie kilka sekund będziemy mogli podłączyć zestaw Jabra speak 710 do smartfonu, laptopa czy tableta. W jaki sposób to zrobić? Jeśli chodzi o połączenie przez USB należy podłączyć urządzenie do portu USB jednego z wymienionych wyżej sprzętów. Może okazać się koniecznie przejście do ustawień audio sprzętu (lub systemu operacyjnego) i wybranie Jabra speak 710 jako urządzenia odtwarzającego. W przypadku połączenia przez Bluetooth, wystarczy przytrzymać chwilkę przycisk Bluetooth i dalej urządzenie samo nas pokieruje. Należy postępować zgodnie z usłyszanymi poleceniami głosowymi, które są zapisane na urządzeniu. Sama instalacja nie wymaga więc żadnej wiedzy, ani długiego czasu poświęconego na zapoznawanie się z instrukcjami. Rozwiązanie jakim jest wbudowana instrukcja postępowania pomoże nam zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku. Jest jednym z nowocześniejszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań, które pojawiły się ostatnio na rynku.

Kiedy zestaw Jabra speak 710 będzie już podłączony, możemy wykorzystać go do prowadzenia konferencji i cieszyć się bogatym dźwiękiem wysokiej jakości. Możemy również wykorzystać go do odtwarzania multimediów, które chcemy przekazać w czasie danej konferencji. Poza tym, z zestawu tego możemy korzystać każdego dnia w biurze, umilając sobie czas pracy ulubioną muzyką w dobrej jakości dźwięku. Ze względu na jego małe rozmiary i związaną z tym mobilność, po całym dniu pracy, możemy zabrać go ze sobą do domu i cieszyć się relaksem przy ulubionej muzyce razem z rodziną lub przygotować projekt z wykorzystaniem urządzenia do pracy. Jego lekka konstrukcja sprawia, że możemy zabrać go ze sobą dokładnie wszędzie i w każdej chwili podłączyć do smartfonu, czy laptopa. Zastosowania są więc szerokie. Ponadto, zestaw posiada pokrowiec ochronny, co zapewni dłuższe życie urządzenia (jeśli oczywiście, odpowiednio z niego korzystamy). Żywotność baterii wynosi 15 godzin, więc możemy wykorzystać urządzenie nawet w czasie prowadzenia bardzo długich konferencji, na wyjazdach służbowych, czy też na spotkaniach rodzinnych i wycieczkach, nie martwiąc się o dostęp do prądu. Także zastosowanie zestawu Jabra speak 710  jest naprawdę szerokie i można się nim cieszyć niemal w każdej dziedzinie życia.