Ogólna

8 powodów, dla których warto skorzystać z usługi wynajmu samochodów

Wynajem  samochodów wielu osobom kojarzy się z wysokimi cenami i brakiem dostępności pojazdów. Jest to jednak mit, który powielany, zaczął żyć własnym życiem. W praktyce okazuje się, że usługa ta jest bardzo wartościowa, o czym przekonały się już osoby, które spotkała nagła awaria samochodu albo musiały służbowo odwiedzić obce miasto i skorzystały z wynajmu aut celem efektywniejszego przemieszczania się. Oto 7 powodów, dla których warto skorzystać z wynajmu samochodów!

  • Duży wybór pojazdów

Każda wypożyczalnia samochodów ma na celu spełnienie oczekiwań jak największej liczby kierowców, którzy mają różne wymagania. Stąd też bardzo duży wybór pojazdów – zarówno tych osobowych, jak i dostawczych, o różnych markach, parametrach, kolorach itd. Czekają na Ciebie modele sportowe, miejskie, ekonomiczne, dostosowane do jazdy międzymiastowej itd. – jednym słowem wszystko to, czego potrzebujesz.

  • Zadbane, sprawne technicznie samochody

Wynajem samochodów to usługa, która ma każdemu kierowcy dać możliwość bezproblemowego przemieszczania się po mieście. Dlatego też każda wypożyczania samochodów musi dbać o to, by oferowane pojazdy były w pełni sprawne technicznie i posiadały najwyższy standard. Stąd regularne przeglądy techniczne i naprawy, a także prace konserwacyjne, mające na celu utrzymać w jak najlepszym stanie – zarówno mechanikę, jak i wnętrze każdego pojazdu.

  • Dostępność aut

Wynajem aut to usługa na tyle rozbudowana i nowoczesna, że nie ma mowy o tym, by zabrakło samochodów dla wypożyczających. Zwykle flota pojazdów wypożyczalni jest tak duża, że niezależnie od sezonu, zainteresowania ofertą czy liczbą klientów, znajdzie się samochód dla osoby go potrzebującej. Warto nadmienić, że nie tylko jeśli chodzi o transport osobowy, ale również towarowy (pojazdy dostawcze).

  • Możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego

Dzięki różnym długościom wypożyczania aut, z których skorzystać mogą klienci, oferta na wynajem samochodów skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, chcących skorzystać ze środka transportu na maksymalnie kilka dni, a także firm, potrzebujących wzmocnienia swojej firmowej floty pojazdów na dłuższy okres. Wynajem długoterminowy może trwać nawet rok i dłużej, a często jest dużo bardziej opłacalny nawet od leasingu.

  • Możliwość podstawienia auta w wybranie miejsce

Jesteś w nowym mieście? A może nie masz czasu pojawić się w siedzibie wypożyczalni? W takim razie zamów samochód w to miejsce, w którym się znajdujesz albo w którym wygodnie będzie Ci je odebrać! To duże udogodnienie, które oferuje praktycznie każda wypożyczalnia samochodów.

  • Minimum formalności

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i… odebrać samochód, okazując dowód tożsamości oraz prawo jazdy. Cała procedura wynajmu auta trwa bardzo krótko, ponieważ każda wypożyczalnia zdaje sobie sprawę z tego, że dla większości klientów czas to pieniądz.

  • Prosta rezerwacja samochodu

Nie trzeba dzwonić czy pisać maili – wystarczy wejść na stronę wypożyczalni, wypełnić krótki formularz z datą, samochodem i danymi, a następnie… cieszyć się pojazdem. To, wraz z minimalnymi formalnościami sprawia, że wynajem aut jest po prostu szybki i wygodny.

  • Korzystne warunki współpracy, dopasowane do twoich potrzeb

Celem wypożyczalni jest dostosowanie oferty w stu procentach indywidualnie do każdego klienta, dlatego też możesz liczyć na to, że spełni ona Twoje oczekiwania. A ty będziesz mógł zasiąść za kółkiem nowego auta – dla siebie lub swojej firmy!